040 588 98 47 toimisto@vinha.net
Etsitkö Eeposta? SIIRRY EEPOKSEEN
Vinha » Opetus » Lukujärjestys

Karkkila

Sali 1

 

17.30 - 18.30

Baletti 1

Opettaja: Laura Aaltonen

18.30 - 19.45

Aikuisbaletti

Opettaja: Laura Aaltonen

Sali 2

 

16.30 - 17.15

Tanssi 5-v.

Opettaja: Päivi Laukkanen

17.15 - 18.00

Tanssi 6-v.

Opettaja: Päivi Laukkanen

18.00 - 19.00

Tanssistartti 1

Opettaja: Päivi Laukkanen

19.00 - 20.30

Nyky 3

Opettaja: Päivi Laukkanen

 

Sali 1

 

17.00 - 17.30

Tanssi 3-v.

Opettaja: Mari Rautiainen

17.30 - 18.15

Tanssi 4-v.

Opettaja:

Sali 2

 

17.00 - 18.00

Hip hop 1

Opettaja: Ninni Tuovila

18.00 - 19.00

Hip hop 2

Opettajat: Ninni Tuovila

19.15 - 20.45

Hip hop 4

Opettajat: Ninni Tuovila

 

Sali 1

 

17.00 - 18.00

Tanssistartti 2

Opettaja: Ninni Tuovila

18.00 - 19.15

Hip hop 3

Opettaja: Ninni Tuovila

19.30 - 20.45

Nyky aikuiset

Opettaja: Ninni Tuovila

Sali 2

 

16.00 - 17.00

Esitysryhmä (s. 10-15)

Opettaja: Aino Strandberg

17.00 - 18.00

Jazz 1

Opettaja: Aino Strandberg

18.00 - 19.15

Nyky 2

Opettaja: Aino Strandberg

19.15 - 20.15

Jazz 2

Opettaja: Aino Strandberg

 

Sali 1

 

17.00 - 18.00

Tanssiakro (s. 10-15)

Opettaja: Varpu Asiala

Lohja

Sali 1

 

16.15 - 17.15

Baletti 1

Opettaja: Elise Malmivirta
17.15 - 18.30

Baletti 2

Opettaja: Elise Malmivirta
18.30 - 19.00

Baletti tossut

Opettaja: Elise Malmivirta
19.15 - 20.15

Nyky aikuiset

 

Opettaja: Elise Malmivirta

 

Sali 1

17.00 - 18.00

Hip Hop 1

Opettaja: Ninni Tuovila

18.00 - 19.15

Hip Hop 2

19.15. - 20.45 Hip hop 3

Opettaja: Ninni Tuovila

 

 

Sali 1

 

17.00 - 18.00

Jazz 1

Opettaja: Tiia Teuronen
18.00 - 19.30

Jazz 2

Opettaja: Tiia Teuronen
19.30 - 20.45

Jazz aikuiset

Opettaja: Tiia Teuronen

Sali 2

 

16.30 - 17.15

Tanssi 4-5v.

Opettaja: Aino Strandberg / Hanna Vilander

17.15 - 17.45

Tanssi 3v.-4v.

Opettaja: Aino Strandberg / Hanna Vilander

17.45 - 18.30

Tanssi 5v.-6v.

Opettaja: Aino Strandberg / Hanna Vilander

18.30 - 19.30

Tanssistartti 1-2

Opettaja: Aino Strandberg / Hanna Vilander

 

Sali 1

 

18.00 - 19.15

Aikuisbaletti

Opettaja: Laura Aaltonen

 

Nummela

Kuoppanummi

 

16.45 - 17.45

Tanssi 6-v. + Tanssistartti 1

Opettaja: Jonna Junnila

17.45 - 18.45

Tanssistartti 2

Opettaja: Jonna Junnila

 

Kuoppanummi

16.15 - 17.00

Tanssi 4-5-v. Ryhmä 1

Opettaja: Varpu Asiala

17.00 - 17.30

Taaperot 1-2v

Opettaja: Varpu Asiala

17.30 - 18.00

Tanssi 3-4-v.

Opettaja: Varpu Asiala

18.00 - 18.45

Tanssi 4-5-v. Ryhmä 2

Opettaja: Varpu Asiala

19.00 - 20.00

Nyky 1

Opettaja: Varpu Asiala

 

Vihti kirkonkylä

Juhlasali

 

16.00 - 17.00

Hip hop 1

Opettaja: Ninni Tuovila

17.00 - 18.00

Tanssistartti 2

Opettaja: Ninni Tuovila

18.00 - 19.15

Hip hop 2

Opettaja: Ninni Tuovila

19.30 - 20.45

Hip hop aikuiset

Opettaja: Ninni Tuovila

 

Juhlasali

 

17.00 - 17.30

Tanssi 3-4-v.

Opettaja: Emilia Jyrkkänen

17.30 - 18.15

Tanssi 5-v.

Opettaja: Emilia Jyrkkänen

18.15 - 19.15

Tanssistartti 1

Opettaja: Emilia Jyrkkänen

19.15 - 20.15

Esitysryhmä

Opettaja: Emilia Jyrkkänen

 

Juhlasali

 

16.30 - 17.30

Baletti 1

Opettaja: Pau Kettunen

17.30 - 18.15

Tanssi 6-v.

Opettaja: Pau Kettunen

18.15 - 19.30

Baletti 2

Opettaja: Pau Kettunen

19.30 - 20.15

Baletti

Opettaja: Pau Kettunen