040 588 98 47 toimisto@vinha.net
Etsitkö Eeposta? SIIRRY EEPOKSEEN
Vinha » Opetus » Lukujärjestys

Karkkila

Sali 1

 

17.30 - 18.30

Perhesirkus 3-6v.

Opettaja: Heidi Miikki
18.45 - 19.45

Tanssiakrobatia 9-12v.

 

Opettaja: Heidi Miikki

Sali 2

 

17.00 - 18.00

Tanssistartti 1 Ryhmä 1

Opettaja: Saana Kulmala

18.00 - 19.00

Jazz 1

Opettaja: Saana Kulmala

19.00 - 20.30

Nyky 3

Opettaja: Saana Kulmala

Sali 1

 

16.30 - 17.30

Baletti 1

Opettaja: Pauliina Kettunen

17.30 - 19.00

Baletti 2

Opettaja: Pauliina Kettunen

19.00 - 20.15

Aikuisbaletti

Opettaja: Pauliina Kettunen

Sali 2

 

16.30 - 17.15

Perhetanssi 3-6v.

Opettaja: Emilia Jyrkkänen

17.15 - 18.00

Tanssi 5-v.

Opettaja: Emilia Jyrkkänen

18.15 - 19.00

Tanssi 6-v.

Opettaja: Emilia Jyrkkänen

19.00 - 20.00

Tanssistartti 2

Opettaja: Emilia Jyrkkänen

 

Sali 1

 

17.30 - 18.00

Tanssi 3-v.

Opettaja: Mari Rautiainen

18.00 - 18.45

Tanssi 4-v.

Opettaja: Mari Rautiainen

19.00 - 20.15

Esitysryhmä

Opettaja: Mari Rautiainen

Sali 2

 

16.30 - 17.30

Tanssistartti 1 Ryhmä 2

Opettaja: Ninni Tuovila

17.30 - 18.45

Hip hop 3

Opettajat: Ninni Tuovila

18.45 - 20.15

Hip hop 4

Opettajat: Ninni Tuovila

 

Sali 1

 

15.30 - 16.30

Valmistava Hip Hop

Opettaja: Ninni Tuovila

16.45 - 17.45

Hip hop 1

Opettaja: Ninni Tuovila

17.45 - 18.45

Hip hop 2

Opettaja: Ninni Tuovila

19.00 - 20.15

Reggaeton

Opettaja: Ninni Tuovila

Sali 2

 

15.30 - 16.30

Valmistava Baletti

Opettaja: Aino Purhonen / Verna Nordlund

16.30 - 17.45

Jazz 2

Opettaja: Aino Purhonen / Verna Nordlund

17.45 - 19.00

Nyky 2

Opettaja: Aino Purhonen / Verna Nordlund

19.00 - 20.15

Nyky aikuiset

Opettaja: Aino Purhonen / Verna Nordlund

 

Vihti kirkonkylä

Juhlasali

 

16.00 - 17.00

Valmistava Hip Hop

Opettaja: Ninni Tuovila

17.00 - 18.00

Hip hop 1

Opettaja: Ninni Tuovila

18.00 - 19.15

Hip hop 2

Opettaja: Ninni Tuovila

19.15 - 20.30

Hip hop aikuiset

Opettaja: Ninni Tuovila

 

Juhlasali

 

16.00 - 17.00

Valmistava Jazz

Opettaja: Saana Kulmala

17.30 - 18.30

Tanssistartti 1

Opettaja: Saana Kulmala

18.30 - 19.30

Jazz 1

Opettaja: Saana Kulmala

 

Juhlasali

 

17.15 - 17.45

Tanssi 3-4-v.

Opettaja: Emilia Jyrkkänen

17.45 - 18.30

Tanssi 5-v.

Opettaja: Emilia Jyrkkänen

18.30 - 19.15

Tanssi 6-v.

Opettaja: Emilia Jyrkkänen

19.30 - 20.45

Nykytanssi aikuiset

Opettaja: Emilia Jyrkkänen

Peilisali

 

16.00 - 17.00

Valmistava nykytanssi

Opettaja: Pinja Poropudas

18.15 - 19.15

Nyky 1

Opettaja: Pinja Poropudas

19.15 - 20.30

Aikuisbaletti

Opettaja: Pinja Poropudas

 

Peilisali

 

16.00 - 17.00

Valmistava Baletti

Opettaja: Pauliina Kettunen

17.00 - 18.00

Baletti 1

Opettaja: Pauliina Kettunen

18.00 - 19.15

Baletti 2

Opettaja: Pauliina Kettunen

19.30 - 20.15

Baletti tossutunti

Opettaja: Pauliina Kettunen

Juhlasali

 

17.15 - 18.15

Tanssistartti 1-2

Opettaja: Jonna Junnila

 

HUOM! Paikkana Pappilanpellon koulun liikuntasali

Pappilanpellon sali

 

11.15 - 12.15

Perhesirkus 3-6v.

Opettaja: Heidi Miikki

12.30 - 13.30

Tanssiakrobatia 9-12v.

Opettaja: Heidi Miikki

 

Nummela

Tanssisali

 

16.30 - 17.15

Tanssi 5-6-v.

Opettaja: Jonna Junnila

17.15 - 18.00

Tanssi 6-v.

Opettaja: Jonna Junnila

18.00 - 19.00

Tanssistartti 1

Opettaja: Jonna Junnila

 

Tanssisali

 

17.00 - 17.30

Taaperot 1-2v

Opettaja: Varpu Asiala

17.30 - 18.00

Tanssi 3-v.

Opettaja: Varpu Asiala

18.00 - 18.45

Tanssi 4-v.

Opettaja: Varpu Asiala

19.00 - 20.00

Tanssistartti 2

Opettaja: Varpu Asiala

 

Lohja

Sali 1

 

16.00 - 17.00

Valmistava baletti

Opettaja: Pauliina Kettunen
17.00 - 18.00

Baletti 1

Opettaja: Pauliina Kettunen
18.00 - 19.15

Baletti 3

Opettaja: Pauliina Kettunen
19.30 - 20.15

Baletti tossut

Opettaja: Pauliina Kettunen

Sali 2

 

16.30 - 17.15

Tanssi 4v.

Opettaja: Saara Mikkola-Ylitolva

17.15 - 18.00

Tanssi 5v.

Opettaja: Saara Mikkola-Ylitolva

18.00 - 19.00

Tanssistartti 1

Opettaja: Saara Mikkola-Ylitolva

19.15 - 20.30

Nyky aikuiset

Opettaja: Saara Mikkola-Ylitolva

 

Sali 1

 

15.45 - 16.45

Valmistava Hip Hop

Opettaja: Ninni Tuovila
17.00 - 18.00

Hip Hop 1

Opettaja: Ninni Tuovila
18.00 - 19.15

Hip Hop 2

Opettaja: Ninni Tuovila
19.15 - 20.45

Hip Hop 3

Opettaja: Ninni Tuovila

Sali 2

 

17.00 - 17.30

Tanssi 3v.

Opettaja: Varpu Asiala

17.30 - 18.15

Tanssi 6v.

Opettaja: Varpu Asiala

18.30 - 19.30

Tanssistartti 2

Opettaja: Varpu Asiala

 

Sali 1

 

15.45 - 17.00

Jazz 3

Opettaja: Saana Kulmala
17.00 - 18.00

Jazz 2

Opettaja: Saana Kulmala
18.00 - 19.00

Jazz 1

Opettaja: Saana Kulmala
19.15 - 20.45

Jazz 4

Opettaja: Saana Kulmala

Sali 2

 

17.00 - 18.15

Nyky 2

Opettaja: Verna Nordlund

18.15 - 19.00

Perhetanssi

Opettaja: Verna Nordlund

19.00 - 20.15

Jazz aikuiset

Opettaja: Verna Nordlund

 

Sali 1

 

18.00 - 19.15

Baletti aikuiset

Opettaja: Laura Aaltonen

 

Sali 1

 

17.30 - 18.30

Perhesirkus 3-6v.

(Kevät 2022)

Opettaja: Heidi Miikki